Krátká aktualita o nás
Sbírku denivek založili manželé Věra a Eduard Šťastní před třiceti lety. Stali se členy " American Hemerocallis Society" a navázali přátelské kontakty s pěstiteli mnoha zemí světa, zejména v USA. Postupně se začali věnovat i křížení a tak vznikla sbírka vlastních kultivarů, jejichž část byla v roce 2004 poprvé nabídnuta veřejnosti formou internetu. Z důvodu překvapivého zájmu o tuto květinu i v naší zemi jsme pro sezónu 2005 rozšířili e-shop o 170 dalších druhů jak vlastních, tak zahraničních kultivarů a v roce 2006 přidali dalších 150 druhů. V roce 2007 některé z nich prozatím z e-shopu stahujeme a vyčkáme jejich dostatečného namnožení před jejich opětovným uvedením na trh. Totéž platí pro rok 2008.
V roce 2006 jsme do e-shopu přidali nabídku ručně rytých květů denivek na český křišťál a v roce 2007 pro ty z Vás, kteří rádi čtou, položku "Antikvariát".

Objednávat můžete i mimo vegetační období (v zimě). Vaši objednávku vyřídíme v pořadí, v jakém došla, jakmile bude vhodná doba pro přesazení a pomine nebezpečí prvních mrazů.

Zpřístupnili jsme pro Vás i možnost plateb prostřednictvím platebních karet .